KALENTERI JA TULOKSET 2022

#PvPaikka/OpastusKarttaRatamestariTuloksetVäliajat
1  2.5.  Petäjäs/Hakunintie  Petäjäs  Tiina Mäkelä  040-7344425  Tulokset Väliajat 
2  9.5.  Kullanperä Kylmäkorventie/Vt12 Kollan itäinen liitt.
 Ei D-rataa
 Emo-RaTU Tuula Leppänen  044-5929342   Tulokset Väliajat 
3  16.5.  Kodisjoki keskusta/Kodisjoentie 2052  Keskusta  Hanna Uuskartano  050-3746779 Tulokset  Väliajat 
4  23.5.  Monna P-paikka/Kodisjoentie  Ilvesalho  Marko Lehtonen  050-4378767 Tulokset  Väliajat 
5  30.5.  Lappi Yli-Kieri/Vt12 Ala-Kieri  Emo-RaTU  Simo Koskela  0400-789043 Tulokset  Väliajat 
 6.6. Eurajoki, Koivuniemen murskaamo/
Vt8 /Koivunemen kirkkotien risteys
 Linnamaa  Pekka Ahto  044-5461319 Tulokset  Väliajat 
 13.6.  Lensun kenttä/Monnankatu 7  Kourula  Jeremia Hintsala  044-2512118 Tulokset  Väliajat 
 20.6.  Kullanperä Kylmäkorventie/ Vt12 Kullanperä/kylmäkorventien rist. (Suositeltava ajosuunta. kylmäkorventietä länteen!)  Emo-RaTU  Teuvo Sippola  040-7662037 Tulokset  Väliajat 
27.6. Voiluoto/Vt8 Pyhärannantie-Hanhistentie

 Säynässalo  Timo Lehtinen  040 5292457 Tulokset  Väliajat 
10 4.7. Kodisjoki Kaljasjärven sauna/Kodisjoentie-Ihodentie  Kaljasjärvi Hemmo Laurila  040-5940078 Tulokset  Väliajat 
11  11.7. Eurajoki Mantereenpää/Sorkantie-Puulu Puulu  Riku Juhala  050-4076062 Tulokset  Väliajat 
12 18.7. Kisa-Helistö/Kodisjoentie-Isoarontie  Helistö  Rainer Helkkula  050-3759657 Tulokset  Väliajat 
13  25.7.  Lammintie kota/Vt12 Kollan itäinen liitt.
 Suunnistajan kauppa
 Emo-RaTU Osmo Harju  0400-772504 Tulokset  Väliajat 
14  1.8.  Lappi Salamakallio/Vt12 Lappi Hinnerjoentie  Salamakallio  Toni Knuutila  0400-278404 Tulokset  Väliajat 
15  8.8  Eurajoki Hankkila/Sorkantie-Sohantie  Hankkila Rami Rintala  040-5115190  Tulokset  Väliajat 
16  15.8.  Sampaanala/Hitsaajantie-Lekatie  Kortela  Seppo Lindell  0400-593073 Tulokset  Väliajat 
17  22.8.  Kullanperä Kylmäkorventie/Vt12 Kolla itäinen liitt.  Emo-RaTU  Timo Lehtinen  040-5292457 Tulokset  Väliajat 
18  29.8.  Kodisjoentie P-paikka/Kodisjoentie 875  Vääräoja  Harri Laiho  045-8456771 Tulokset  Väliajat 
19 5.9.   Eurajoki Koivuniemi/Vt8 Koivuniementie  Moottorirata  Timo Asikainen  0440-809645 Tulokset  Väliajat 
20  12.9.  Unajan koulu/Vt8 Pyhärannantie  Unajan koulu  Tuija Kallio  040-5240665 Tulokset  Väliajat 
21  19.9.  Nihattula Päiväkunnas/Vt12 Kolla läntinen liitt. Emo-RaTU  Jonathan Viinikka  041-7314103 Tulokset  Väliajat
22  26.9.  Pyytjärvi/Pohjoiskehä-Uudenlahdentie  Pyytjärvi  Miika Rantanen  0400-784082 Tulokset Väliajat
23  3.10.  Eurajoki Lutta louhos/Vt8 Lapintie 2070 Hiisi-Jukola-99  Jouko Koskialho  040-5498808 Tulokset Väliajat